universidade

novasb

inscricionb

contactab

galeria_fotos


Fase Clasificatoria

8 e 9 de marzo de 2019 : ESO

15 e 16 de marzo de 2018 : Bacharelato

Calendario xornada clasificatoria ESO 8 e 9 de marzo de 2019

Calendario ESO

Fase Hora Sala Nome Abrev. Puntos Nome Abrev. Puntos
Clasificatoria 09:15:00 1 COLEXIO EDUARDO PONDAL POND1 0 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 0
Clasificatoria 09:15:00 2 CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR 0 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 0
Clasificatoria 09:15:00 3 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 0 COLEXIO LA SALLE SALL 0
Clasificatoria 10:00:00 1 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 0 IES CIDADE DE ANTIOQUÍA ANTI 0
Clasificatoria 10:00:00 2 IES VAL DO TEA VTEA 0 COLEXIO EDUARDO PONDAL POND2 0
Clasificatoria 10:00:00 3 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO 0 IES MURALLA ROMANA MURA 0
Clasificatoria 10:45:00 1 MARISTAS A INMACULADA MARI1 0 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0
Clasificatoria 10:45:00 2 CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE 0 0
Clasificatoria 10:45:00 3 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 0 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 0
Clasificatoria 11:30:00 1 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 0 IES BECERREÁ BECE 0
Clasificatoria 11:30:00 2 IES A PINGUELA PING 0 0
Clasificatoria 11:30:00 3 CPI CRUZ DO SAR CRUZ 0 MARISTAS A INMACULADA MARI2 0
Clasificatoria 12:15:00 1 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 0 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 0
Clasificatoria 12:15:00 2 COLEXIO EDUARDO PONDAL POND1 0 COLEXIO LA SALLE SALL 0
Clasificatoria 12:15:00 3 CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR 0 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 0
Clasificatoria 13:00:00 1 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO 0 COLEXIO EDUARDO PONDAL POND2 0
Clasificatoria 13:00:00 2 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 0 IES MURALLA ROMANA MURA 0
Clasificatoria 13:00:00 3 IES VAL DO TEA VTEA 0 IES CIDADE DE ANTIOQUÍA ANTI 0
Clasificatoria 15:00:00 1 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 0 0
Clasificatoria 15:00:00 2 MARISTAS A INMACULADA MARI1 0 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 0
Clasificatoria 15:00:00 3 CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE 0 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0
Clasificatoria 15:45:00 1 CPI CRUZ DO SAR CRUZ 0 0
Clasificatoria 15:45:00 2 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 0 MARISTAS A INMACULADA MARI2 0
Clasificatoria 15:45:00 3 IES A PINGUELA PING 0 IES BECERREÁ BECE 0
Clasificatoria 16:30:00 1 CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR 0 COLEXIO LA SALLE SALL 0
Clasificatoria 16:30:00 2 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 0 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 0
Clasificatoria 16:30:00 3 COLEXIO EDUARDO PONDAL POND1 0 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 0
Clasificatoria 17:15:00 1 IES VAL DO TEA VTEA 0 IES MURALLA ROMANA MURA 0
Clasificatoria 17:15:00 2 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO 0 IES CIDADE DE ANTIOQUÍA ANTI 0
Clasificatoria 17:15:00 3 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 0 COLEXIO EDUARDO PONDAL POND2 0
Clasificatoria 18:00:00 1 CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE 0 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 0
Clasificatoria 18:00:00 2 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 0 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0
Clasificatoria 18:00:00 3 MARISTAS A INMACULADA MARI1 0 0
Clasificatoria 18:45:00 1 IES A PINGUELA PING 0 MARISTAS A INMACULADA MARI2 0
Clasificatoria 18:45:00 2 CPI CRUZ DO SAR CRUZ 0 IES BECERREÁ BECE 0
Clasificatoria 18:45:00 3 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 0 0

Clasificación equipos ESO

Nome Abrev. Lugar Debates Gañados Suma puntos
IES BECERREÁ BECE BECERREÁ 3 426
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 POIO 3 422
COLEXIO LA SALLE SALL SANTIAGO DE COMPOSTELA 3 406
MARISTAS A INMACULADA MARI1 LUGO 3 401.5
MARISTAS A INMACULADA MARI2 LUGO 3 400.5
CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 VILAGARCÍA DE AROUSA 3 385.5
COLEXIO EDUARDO PONDAL POND1 CANGAS 3 327
IES MURALLA ROMANA MURA LUGO 2 366
COLEXIO EDUARDO PONDAL POND2 CANGAS 2 360
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 POIO 2 357.5
CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 VILAGARCÍA DE AROUSA 1 390.5
COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO MONFORTE DE LEMOS 1 380
IES A PINGUELA PING MONFORTE DE LEMOS 1 375.5
COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS LUGO 1 357.5
COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA VIGO 1 347
IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES VILAGARCÍA DE AROUSA 1 309
CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE A CORUÑA 0 372.5
IES A XUNQUEIRA II XUNQ PONTEVEDRA 0 350
CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR A ESTRADA 0 349.5
CPI CRUZ DO SAR CRUZ BERGONDO 0 317
IES CIDADE DE ANTIOQUÍA ANTI XINZO DE LIMIA 0 270.5
IES VAL DO TEA VTEA PONTEAREAS 0 260.5