Calendario xornada clasificatoria ESO 4 e 5 de marzo de 2017

Calendario ESO

Fase Hora Sala Nome Abrev. Puntos Nome Abrev. Puntos
Clasificatoria 09:15:00 1 CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE 1260 MARISTAS A INMACULADA MARI1 1400
Clasificatoria 09:15:00 2 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 1250 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO2 880
Clasificatoria 09:15:00 3 COLEXIO LA SALLE SALL 1210 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA1 390
Clasificatoria 10:00:00 1 CPR PLURILINGÜE MONTERREY MONT 370 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 975
Clasificatoria 10:00:00 2 CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR 1200 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 1335
Clasificatoria 10:00:00 3 IES BECERREÁ BECE 1125 CPR PLURILINGÜE ESCLAVAS ESCL 1140
Clasificatoria 10:45:00 1 IES CAMPO DE SAN ALBERTO ALBE 1035 CENTRO EDUCATIVO GALÉN GALE 1155
Clasificatoria 10:45:00 2 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO1 1285 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 1150
Clasificatoria 10:45:00 3 IES PLURILINGÜE PEDRA DA AGUIA PEDR 875 IES MONCHO VALCARCE VALC 950
Clasificatoria 11:30:00 1 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA2 845 MARISTAS A INMACULADA MARI2 1040
Clasificatoria 11:30:00 2 MARISTAS A INMACULADA MARI1 1255 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 985
Clasificatoria 11:30:00 3 CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE 1325 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 1435
Clasificatoria 12:30:00 1 CPR PLURILINGÜE MONTERREY MONT 855 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA1 840
Clasificatoria 12:30:00 2 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 1385 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 1410
Clasificatoria 12:30:00 3 COLEXIO LA SALLE SALL 1205 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO2 975
Clasificatoria 13:15:00 1 IES CAMPO DE SAN ALBERTO ALBE 1220 CPR PLURILINGÜE ESCLAVAS ESCL 1445
Clasificatoria 13:15:00 2 CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR 1055 CENTRO EDUCATIVO GALÉN GALE 750
Clasificatoria 13:15:00 3 IES BECERREÁ BECE 1060 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 935
Clasificatoria 15:00:00 1 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA2 1000 IES MONCHO VALCARCE VALC 1125
Clasificatoria 15:00:00 2 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO1 1245 MARISTAS A INMACULADA MARI2 1195
Clasificatoria 15:00:00 3 IES PLURILINGÜE PEDRA DA AGUIA PEDR 1035 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 1295
Clasificatoria 15:45:00 1 0 0
Clasificatoria 15:45:00 2 MARISTAS A INMACULADA MARI1 1320 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 1095
Clasificatoria 15:45:00 3 IES AGRA DO ORZÁN AGRA 340 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 1115
Clasificatoria 16:30:00 1 COLEXIO LA SALLE SALL 1390 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 1415
Clasificatoria 16:30:00 2 CPR PLURILINGÜE MONTERREY MONT 965 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO2 1005
Clasificatoria 16:30:00 3 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 1510 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA1 755
Clasificatoria 17:15:00 1 IES BECERREÁ BECE 1120 CENTRO EDUCATIVO GALÉN GALE 935
Clasificatoria 17:15:00 2 IES CAMPO DE SAN ALBERTO ALBE 1280 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 1360
Clasificatoria 17:15:00 3 CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR 1000 CPR PLURILINGÜE ESCLAVAS ESCL 1285
Clasificatoria 18:00:00 1 IES PLURILINGÜE PEDRA DA AGUIA PEDR 760 MARISTAS A INMACULADA MARI2 1245
Clasificatoria 18:00:00 2 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA2 1050 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 1320
Clasificatoria 18:00:00 3 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO1 1230 IES MONCHO VALCARCE VALC 1035
Clasificatoria 18:45:00 1 IES AGRA DO ORZÁN AGRA 605 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 1080
Clasificatoria 18:45:00 2 CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE 1045 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 1025
Clasificatoria 18:45:00 3 0 0

Clasificación equipos ESO

Nome Abrev. Lugar Debates Gañados Suma puntos
MARISTAS A INMACULADA MARI1 LUGO 3 3975
CPR PLURILINGÜE ESCLAVAS ESCL A CORUÑA 3 3870
COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS LUGO 3 3800
COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO1 MONFORTE DE LEMOS 3 3760
CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 VILAGARCÍA DE AROUSA 2 4145
COLEXIO LA SALLE SALL SANTIAGO DE COMPOSTELA 2 3805
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 POIO 2 3765
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 POIO 2 3630
CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 VILAGARCÍA DE AROUSA 2 3610
MARISTAS A INMACULADA MARI2 LUGO 2 3480
IES BECERREÁ BECE BECERREÁ 2 3305
IES MONCHO VALCARCE VALC AS PONTES 2 3110
CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE A CORUÑA 1 3630
CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR A ESTRADA 1 3255
IES A XUNQUEIRA II XUNQ PONTEVEDRA 1 3125
COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO2 MONFORTE DE LEMOS 1 2860
CENTRO EDUCATIVO GALÉN GALE LUGO 1 2840
CPR PLURILINGÜE MONTERREY MONT VIGO 1 2190
IES AGRA DO ORZÁN AGRA A CORUÑA 1 1415
IES CAMPO DE SAN ALBERTO ALBE NOIA 0 3535
COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA2 VIGO 0 2895
IES PLURILINGÜE PEDRA DA AGUIA PEDR CAMARIÑAS 0 2670
COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA1 VIGO 0 1985