novasb

inscricionb

contactab

galeria_fotos


Calendario xornada clasificatoria ESO 23 e 24 de febreiro de 2018

Calendario ESO

Fase Hora Sala Nome Abrev. Puntos Nome Abrev. Puntos
Clasificatoria 09:15:00 1 CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE 126 MARISTAS A INMACULADA MARI1 140
Clasificatoria 09:15:00 2 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 125 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO2 88
Clasificatoria 09:15:00 3 COLEXIO LA SALLE SALL 121 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA1 39
Clasificatoria 10:00:00 1 CPR PLURILINGÜE MONTERREY MONT 37 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 97.5
Clasificatoria 10:00:00 2 CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR 120 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 133.5
Clasificatoria 10:00:00 3 IES BECERREÁ BECE 112.5 CPR PLURILINGÜE ESCLAVAS ESCL 114
Clasificatoria 10:45:00 1 IES CAMPO DE SAN ALBERTO ALBE 103.5 CENTRO EDUCATIVO GALÉN GALE 115.5
Clasificatoria 10:45:00 2 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO1 128.5 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 115
Clasificatoria 10:45:00 3 IES PLURILINGÜE PEDRA DA AGUIA PEDR 87.5 IES MONCHO VALCARCE VALC 95
Clasificatoria 11:30:00 1 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA2 84.5 MARISTAS A INMACULADA MARI2 104
Clasificatoria 11:30:00 2 MARISTAS A INMACULADA MARI1 125.5 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 98.5
Clasificatoria 11:30:00 3 CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE 132.5 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 143.5
Clasificatoria 12:30:00 1 CPR PLURILINGÜE MONTERREY MONT 85.5 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA1 84
Clasificatoria 12:30:00 2 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 138.5 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 141
Clasificatoria 12:30:00 3 COLEXIO LA SALLE SALL 120.5 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO2 97.5
Clasificatoria 13:15:00 1 IES CAMPO DE SAN ALBERTO ALBE 122 CPR PLURILINGÜE ESCLAVAS ESCL 144.5
Clasificatoria 13:15:00 2 CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR 105.5 CENTRO EDUCATIVO GALÉN GALE 75
Clasificatoria 13:15:00 3 IES BECERREÁ BECE 106 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 93.5
Clasificatoria 15:00:00 1 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA2 100 IES MONCHO VALCARCE VALC 112.5
Clasificatoria 15:00:00 2 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO1 124.5 MARISTAS A INMACULADA MARI2 119.5
Clasificatoria 15:00:00 3 IES PLURILINGÜE PEDRA DA AGUIA PEDR 103.5 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 129.5
Clasificatoria 15:45:00 1 0 0
Clasificatoria 15:45:00 2 MARISTAS A INMACULADA MARI1 132 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 109.5
Clasificatoria 15:45:00 3 IES AGRA DO ORZÁN AGRA 34 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 111.5
Clasificatoria 16:30:00 1 COLEXIO LA SALLE SALL 139 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 141.5
Clasificatoria 16:30:00 2 CPR PLURILINGÜE MONTERREY MONT 96.5 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO2 100.5
Clasificatoria 16:30:00 3 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 151 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA1 75.5
Clasificatoria 17:15:00 1 IES BECERREÁ BECE 112 CENTRO EDUCATIVO GALÉN GALE 93.5
Clasificatoria 17:15:00 2 IES CAMPO DE SAN ALBERTO ALBE 128 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 136
Clasificatoria 17:15:00 3 CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR 100 CPR PLURILINGÜE ESCLAVAS ESCL 128.5
Clasificatoria 18:00:00 1 IES PLURILINGÜE PEDRA DA AGUIA PEDR 76 MARISTAS A INMACULADA MARI2 124.5
Clasificatoria 18:00:00 2 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA2 105 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 132
Clasificatoria 18:00:00 3 COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO1 123 IES MONCHO VALCARCE VALC 103.5
Clasificatoria 18:45:00 1 IES AGRA DO ORZÁN AGRA 60.5 CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 108
Clasificatoria 18:45:00 2 CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE 104.5 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 102.5
Clasificatoria 18:45:00 3 0 0

Clasificación equipos ESO

Nome Abrev. Lugar Debates Gañados Suma puntos
MARISTAS A INMACULADA MARI1 LUGO 3 397.5
CPR PLURILINGÜE ESCLAVAS ESCL A CORUÑA 3 387
COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS LUGO 3 380
COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO1 MONFORTE DE LEMOS 3 376
CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM2 VILAGARCÍA DE AROUSA 2 414.5
COLEXIO LA SALLE SALL SANTIAGO DE COMPOSTELA 2 380.5
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 POIO 2 376.5
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 POIO 2 363
CPR PLURILINGÜE SAGRADA FAMILIA SFAM1 VILAGARCÍA DE AROUSA 2 361
MARISTAS A INMACULADA MARI2 LUGO 2 348
IES BECERREÁ BECE BECERREÁ 2 330.5
IES MONCHO VALCARCE VALC AS PONTES 2 311
CPR PLURILINGÜE LICEO LA PAZ LICE A CORUÑA 1 363
CPR NOSA SEÑORA DE LOURDES LOUR A ESTRADA 1 325.5
IES A XUNQUEIRA II XUNQ PONTEVEDRA 1 312.5
COLEXIO PP ESCOLAPIOS ESCO2 MONFORTE DE LEMOS 1 286
CENTRO EDUCATIVO GALÉN GALE LUGO 1 284
CPR PLURILINGÜE MONTERREY MONT VIGO 1 219
IES AGRA DO ORZÁN AGRA A CORUÑA 1 141.5
IES CAMPO DE SAN ALBERTO ALBE NOIA 0 353.5
COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA2 VIGO 0 289.5
IES PLURILINGÜE PEDRA DA AGUIA PEDR CAMARIÑAS 0 267
COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA1 VIGO 0 198.5