novasb

inscricionb

contactab

galeria_fotos


Fase Clasificatoria

23 e 24 de febreiro de 2018 : ESO

2 e 3 de marzo de 2018 : Bacharelato

Calendario xornada clasificatoria Bacharelato 10 e 11 de marzo de 2017

Calendario BACHARELATO

Fase Hora Sala Nome Abrev. Puntos Nome Abrev. Puntos
Clasificatoria 09:15:00 1 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 0 IES LAXEIRO LAXE1 0
Clasificatoria 09:15:00 2 COLEXIO LA SALLE SALL2 0 0
Clasificatoria 09:15:00 3 IES MONCHO VALCARCE VALC 0 IES PINTOR COLMEIRO COLM 0
Clasificatoria 10:00:00 1 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 0 COLEXIO LA SALLE SALL1 0
Clasificatoria 10:00:00 2 IES BASANTA SILVA BASI1 0 0
Clasificatoria 10:00:00 3 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 0 IES BASANTA SILVA BASI2 0
Clasificatoria 10:45:00 1 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 0 IES BECERREÁ BECE1 0
Clasificatoria 10:45:00 2 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 0 0
Clasificatoria 10:45:00 3 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 0 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0
Clasificatoria 11:30:00 1 COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ 0 IES BECERREÁ BECE2 0
Clasificatoria 11:30:00 2 IES A PINGUELA PING 0 0
Clasificatoria 11:30:00 3 IES LAXEIRO LAXE2 0 0
Clasificatoria 12:15:00 1 IES MONCHO VALCARCE VALC 0 0
Clasificatoria 12:15:00 2 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 0 IES PINTOR COLMEIRO COLM 0
Clasificatoria 12:15:00 3 COLEXIO LA SALLE SALL2 0 IES LAXEIRO LAXE1 0
Clasificatoria 13:20:00 1 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 0 0
Clasificatoria 13:20:00 2 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 0 IES BASANTA SILVA BASI2 0
Clasificatoria 13:20:00 3 IES BASANTA SILVA BASI1 0 COLEXIO LA SALLE SALL1 0
Clasificatoria 15:00:00 1 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 0 0
Clasificatoria 15:00:00 2 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 0 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0
Clasificatoria 15:00:00 3 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 0 IES BECERREÁ BECE1 0
Clasificatoria 15:45:00 1 IES LAXEIRO LAXE2 0 0
Clasificatoria 15:45:00 2 COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ 0 0
Clasificatoria 15:45:00 3 IES A PINGUELA PING 0 IES BECERREÁ BECE2 0
Clasificatoria 16:30:00 1 COLEXIO LA SALLE SALL2 0 IES PINTOR COLMEIRO COLM 0
Clasificatoria 16:30:00 2 IES MONCHO VALCARCE VALC 0 IES LAXEIRO LAXE1 0
Clasificatoria 16:30:00 3 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 0 0
Clasificatoria 17:15:00 1 IES BASANTA SILVA BASI1 0 IES BASANTA SILVA BASI2 0
Clasificatoria 17:15:00 2 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 0 COLEXIO LA SALLE SALL1 0
Clasificatoria 17:15:00 3 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 0 0
Clasificatoria 18:00:00 1 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 0 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0
Clasificatoria 18:00:00 2 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 0 IES BECERREÁ BECE1 0
Clasificatoria 18:00:00 3 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 0 0
Clasificatoria 18:45:00 1 IES A PINGUELA PING 0 0
Clasificatoria 18:45:00 2 IES LAXEIRO LAXE2 0 IES BECERREÁ BECE2 0
Clasificatoria 18:45:00 3 COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ 0 0
Clasificatoria 09:15:00 1 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 1420 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 1200
Clasificatoria 09:15:00 2 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 990 IES PINTOR COLMEIRO COLM 1180
Clasificatoria 09:15:00 3 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 1375 COLEXIO LA SALLE SALL1 1300
Clasificatoria 10:00:00 1 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 1170 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 930
Clasificatoria 10:00:00 2 IES A PINGUELA PING 1365 IES BASANTA SILVA BASI2 1230
Clasificatoria 10:00:00 3 COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ 1105 IES BECERREÁ BECE1 1475
Clasificatoria 10:45:00 1 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 1400 IES LAXEIRO LAXE2 1265
Clasificatoria 10:45:00 2 IES MONCHO VALCARCE VALC 1000 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 1265
Clasificatoria 10:45:00 3 COLEXIO LA SALLE SALL2 1250 IES BECERREÁ BECE2 1430
Clasificatoria 11:30:00 1 COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ 1085 IES LAXEIRO LAXE1 905
Clasificatoria 11:30:00 2 0 0
Clasificatoria 11:30:00 3 IES BASANTA SILVA BASI1 1110 IES PINTOR COLMEIRO COLM 1420
Clasificatoria 12:15:00 1 COLEXIO LA SALLE SALL2 1355 COLEXIO LA SALLE SALL1 1440
Clasificatoria 12:15:00 2 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 1305 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 1130
Clasificatoria 12:15:00 3 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 1105 IES BASANTA SILVA BASI2 1015
Clasificatoria 13:20:00 1 IES BASANTA SILVA BASI1 1305 IES BECERREÁ BECE1 1475
Clasificatoria 13:20:00 2 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 1360 IES LAXEIRO LAXE2 1195
Clasificatoria 13:20:00 3 IES A PINGUELA PING 1205 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 1270
Clasificatoria 15:00:00 1 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 1275 IES BECERREÁ BECE2 1495
Clasificatoria 15:00:00 2 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 1355 IES LAXEIRO LAXE1 1050
Clasificatoria 15:00:00 3 IES MONCHO VALCARCE VALC 940 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 1210
Clasificatoria 15:45:00 1 IES A PINGUELA PING 1270 IES PINTOR COLMEIRO COLM 1275
Clasificatoria 15:45:00 2 COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ 1335 COLEXIO LA SALLE SALL1 1470
Clasificatoria 15:45:00 3 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 1310 IES LAXEIRO LAXE2 855
Clasificatoria 16:30:00 1 IES MONCHO VALCARCE VALC 1285 IES BASANTA SILVA BASI2 1315
Clasificatoria 16:30:00 2 COLEXIO LA SALLE SALL2 1310 IES BECERREÁ BECE1 1365
Clasificatoria 16:30:00 3 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 1215 IES LAXEIRO LAXE1 800
Clasificatoria 17:15:00 1 0 0
Clasificatoria 17:15:00 2 IES BASANTA SILVA BASI1 1300 IES BECERREÁ BECE2 1510
Clasificatoria 17:15:00 3 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 1160 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 1130
Clasificatoria 18:00:00 1 0 0
Clasificatoria 18:00:00 2 0 0
Clasificatoria 18:00:00 3 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0 0
Final- Cuartos 1 00:00:00 1 0 0
Final- Cuartos 2 00:00:00 2 0 0
Final- Cuartos 3 00:00:00 1 0 0
Final- Cuartos 4 00:00:00 2 0 0
Final- Semis 1 00:00:00 1 0 0
Final- Semis 2 00:00:00 1 0 0
Final- Final 00:00:00 1 0 0

Clasificación equipos BACHARELATO

Nome Abrev. Lugar Debates Gañados Suma puntos
IES BECERREÁ BECE2 BECERREÁ 3 4435
IES BECERREÁ BECE1 BECERREÁ 3 4315
COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS LUGO 3 4130
SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 POIO 3 4035
IES PINTOR COLMEIRO COLM SILLEDA 3 3875
IES A XUNQUEIRA II XUNQ PONTEVEDRA 3 3802.5
IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES VILAGARCÍA DE AROUSA 3 3745
COLEXIO LA SALLE SALL1 SANTIAGO DE COMPOSTELA 2 4210
SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 POIO 2 3570
IES A PINGUELA PING MONFORTE DE LEMOS 1 3840
IES BASANTA SILVA BASI2 VILALBA 1 3560
COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ A CORUÑA 1 3525
IES LUCUS AUGUSTI LUCU LUGO 1 3370
COLEXIO LA SALLE SALL2 SANTIAGO DE COMPOSTELA 0 3915
IES BASANTA SILVA BASI1 VILALBA 0 3715
IES LAXEIRO LAXE2 LALÍN 0 3315
IES MONCHO VALCARCE VALC AS PONTES 0 3225
COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA VIGO 0 3190
IES LAXEIRO LAXE1 LALÍN 0 2755
0 0