novasb

inscricionb

contactab

galeria_fotos


Fase Clasificatoria

23 e 24 de febreiro de 2018 : ESO

2 e 3 de marzo de 2018 : Bacharelato

Calendario xornada clasificatoria Bacharelato 2 e 3 de marzo de 2018

Calendario BACHARELATO

Fase Hora Sala Nome Abrev. Puntos Nome Abrev. Puntos
Clasificatoria 09:15:00 1 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 142 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 120
Clasificatoria 09:15:00 2 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 99 IES PINTOR COLMEIRO COLM 118
Clasificatoria 09:15:00 3 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 137.5 COLEXIO LA SALLE SALL1 130
Clasificatoria 10:00:00 1 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 117 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 93
Clasificatoria 10:00:00 2 IES A PINGUELA PING 136.5 IES BASANTA SILVA BASI2 123
Clasificatoria 10:00:00 3 COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ 110.5 IES BECERREÁ BECE1 147.5
Clasificatoria 10:45:00 1 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 140 IES LAXEIRO LAXE2 126.5
Clasificatoria 10:45:00 2 IES MONCHO VALCARCE VALC 100 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 126.5
Clasificatoria 10:45:00 3 COLEXIO LA SALLE SALL2 125 IES BECERREÁ BECE2 143
Clasificatoria 11:30:00 1 COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ 108.5 IES LAXEIRO LAXE1 90.5
Clasificatoria 11:30:00 2 0 0
Clasificatoria 11:30:00 3 IES BASANTA SILVA BASI1 111 IES PINTOR COLMEIRO COLM 142
Clasificatoria 12:15:00 1 COLEXIO LA SALLE SALL2 135.5 COLEXIO LA SALLE SALL1 144
Clasificatoria 12:15:00 2 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 130.5 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 113
Clasificatoria 12:15:00 3 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 110.5 IES BASANTA SILVA BASI2 101.5
Clasificatoria 13:20:00 1 IES BASANTA SILVA BASI1 130.5 IES BECERREÁ BECE1 147.5
Clasificatoria 13:20:00 2 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 136 IES LAXEIRO LAXE2 119.5
Clasificatoria 13:20:00 3 IES A PINGUELA PING 120.5 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 127
Clasificatoria 15:00:00 1 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 127.5 IES BECERREÁ BECE2 149.5
Clasificatoria 15:00:00 2 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 135.5 IES LAXEIRO LAXE1 105
Clasificatoria 15:00:00 3 IES MONCHO VALCARCE VALC 94 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 121
Clasificatoria 15:45:00 1 IES A PINGUELA PING 127 IES PINTOR COLMEIRO COLM 127.5
Clasificatoria 15:45:00 2 COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ 133.5 COLEXIO LA SALLE SALL1 147
Clasificatoria 15:45:00 3 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 131 IES LAXEIRO LAXE2 85.5
Clasificatoria 16:30:00 1 IES MONCHO VALCARCE VALC 128.5 IES BASANTA SILVA BASI2 131.5
Clasificatoria 16:30:00 2 COLEXIO LA SALLE SALL2 131 IES BECERREÁ BECE1 136.5
Clasificatoria 16:30:00 3 IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES 121.5 IES LAXEIRO LAXE1 80
Clasificatoria 17:15:00 1 0 0
Clasificatoria 17:15:00 2 IES BASANTA SILVA BASI1 130 IES BECERREÁ BECE2 151
Clasificatoria 17:15:00 3 SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 116 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 113
Clasificatoria 18:00:00 1 0 0
Clasificatoria 18:00:00 2 0 0
Clasificatoria 18:00:00 3 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0 0

Clasificación equipos BACHARELATO

Nome Abrev. Lugar Debates Gañados Suma puntos
IES BECERREÁ BECE2 BECERREÁ 3 443.5
IES BECERREÁ BECE1 BECERREÁ 3 431.5
COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS LUGO 3 413
SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA2 POIO 3 403.5
IES PINTOR COLMEIRO COLM SILLEDA 3 387.5
IES A XUNQUEIRA II XUNQ PONTEVEDRA 3 380.25
IES MIGUEL ÁNGEL ESTÉVEZ MAES VILAGARCÍA DE AROUSA 3 374.5
COLEXIO LA SALLE SALL1 SANTIAGO DE COMPOSTELA 2 421
SEK INTERNACIONAL SCHOOL ATLÁNTICO ATLA1 POIO 2 357
IES A PINGUELA PING MONFORTE DE LEMOS 1 384
IES BASANTA SILVA BASI2 VILALBA 1 356
COLEXIO PLURILINGÜE LA PAZ LPAZ A CORUÑA 1 352.5
IES LUCUS AUGUSTI LUCU LUGO 1 337
COLEXIO LA SALLE SALL2 SANTIAGO DE COMPOSTELA 0 391.5
IES BASANTA SILVA BASI1 VILALBA 0 371.5
IES LAXEIRO LAXE2 LALÍN 0 331.5
IES MONCHO VALCARCE VALC AS PONTES 0 322.5
COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA VIGO 0 319
IES LAXEIRO LAXE1 LALÍN 0 275.5