universidade

novasb

inscricionb

contactab

galeria_fotos


Fase Clasificatoria

8 e 9 de marzo de 2019 : ESO

15 e 16 de marzo de 2018 : Bacharelato

Calendario xornada clasificatoria Bacharelato 15 e 16 de marzo de 2019

Calendario BACHARELATO

Fase Hora Sala Nome Abrev. Puntos Nome Abrev. Puntos
Clasificatoria 09:15:00 1 IES DE SOUTOMAIOR SOUT2 99 IES CASTRO ALOBRE ALOB 136.5
Clasificatoria 09:15:00 2 IES LAXEIRO LAXE 138.5 IES DE SABÓN IESA 93
Clasificatoria 09:15:00 3 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 135.5 IES DE SOUTOMAIOR SOUT1 113.5
Clasificatoria 10:00:00 1 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 92.5 IES BECERREÁ BECE1 140.5
Clasificatoria 10:00:00 2 COLEXIO LA SALLE SALL1 130.5 COLEXIO LA SALLE SALL2 141.5
Clasificatoria 10:00:00 3 IES DE RODEIRA RODE2 70.5 IES BECERREÁ BECE2 134.5
Clasificatoria 10:45:00 1 IES MARCO DO CAMBALLÓN CAMB 118 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 108
Clasificatoria 10:45:00 2 IES DE RODEIRA RODE1 117.5 IES AGRA DO ORZÁN AGRA 99.5
Clasificatoria 10:45:00 3 IES PINTOR COLMEIRO COLM 126.5 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 148
Clasificatoria 11:30:00 1 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 142.5 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 130.5
Clasificatoria 11:30:00 2 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 136.5 IES BECERREÁ BECE2 134.5
Clasificatoria 11:30:00 3 IES LAXEIRO LAXE 120 IES VAL DO TEA VTEA 105
Clasificatoria 12:15:00 1 IES A PINGUELA PING 135 IES DE SOUTOMAIOR SOUT1 126.5
Clasificatoria 12:15:00 2 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 116 IES CASTRO ALOBRE ALOB 141.5
Clasificatoria 12:15:00 3 COLEXIO LA SALLE SALL1 142 IES DE SABÓN IESA 99
Clasificatoria 13:00:00 1 IES RÍO CABE CABE 141.5 IES BECERREÁ BECE2 126
Clasificatoria 13:00:00 2 IES MARCO DO CAMBALLÓN CAMB 116.5 IES BECERREÁ BECE1 150.5
Clasificatoria 13:00:00 3 IES DE RODEIRA RODE1 90 COLEXIO LA SALLE SALL2 136.5
Clasificatoria 15:00:00 1 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 132 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 140.5
Clasificatoria 15:00:00 2 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 148.5 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 130.5
Clasificatoria 15:00:00 3 IES DE SOUTOMAIOR SOUT2 105 IES AGRA DO ORZÁN AGRA 94
Clasificatoria 15:45:00 1 IES DE RODEIRA RODE2 91 IES VAL DO TEA VTEA 82
Clasificatoria 15:45:00 2 IES A PINGUELA PING 126 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 136.5
Clasificatoria 15:45:00 3 IES MARCO DO CAMBALLÓN CAMB 115.5 IES CASTRO ALOBRE ALOB 130
Clasificatoria 16:30:00 1 IES PINTOR COLMEIRO COLM 128 IES DE SABÓN IESA 90.5
Clasificatoria 16:30:00 2 IES RÍO CABE CABE 146 IES DE SOUTOMAIOR SOUT1 141
Clasificatoria 16:30:00 3 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 141.5 IES BECERREÁ BECE1 150
Clasificatoria 17:15:00 1 IES LAXEIRO LAXE 127.5 COLEXIO LA SALLE SALL2 132.5
Clasificatoria 17:15:00 2 IES DE RODEIRA RODE2 116 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 145
Clasificatoria 17:15:00 3 IES DE SOUTOMAIOR SOUT2 124.5 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 123
Clasificatoria 18:00:00 1 COLEXIO LA SALLE SALL1 127 IES AGRA DO ORZÁN AGRA 104.5
Clasificatoria 18:00:00 2 IES PINTOR COLMEIRO COLM 133.5 IES VAL DO TEA VTEA 126.5
Clasificatoria 18:00:00 3 IES A PINGUELA PING 126 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 116.5
Clasificatoria 18:45:00 1 IES DE RODEIRA RODE1 104 DESCANSA DESC 0
Clasificatoria 18:45:00 2 0 0
Clasificatoria 18:45:00 3 IES RÍO CABE CABE 141 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 140

Clasificación equipos BACHARELATO

Nome Abrev. Lugar Debates Gañados Suma puntos
IES BECERREÁ BECE1 BECERREÁ 3 441
IES LUCUS AUGUSTI LUCU LUGO 3 433.5
IES RÍO CABE CABE MONFORTE DE LEMOS 3 428.5
COLEXIO LA SALLE SALL2 SANTIAGO DE COMPOSTELA 3 410.5
IES CASTRO ALOBRE ALOB VILAGARCÍA DE AROUSA 3 408
COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS LUGO 2 432.5
COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA VIGO 2 404
COLEXIO LA SALLE SALL1 SANTIAGO DE COMPOSTELA 2 399.5
IES PINTOR COLMEIRO COLM SILLEDA 2 388
IES A PINGUELA PING MONFORTE DE LEMOS 2 387
IES LAXEIRO LAXE LALÍN 2 386
IES DE SOUTOMAIOR SOUT2 SOUTOMAIOR 2 328.5
IES DE RODEIRA RODE1 CANGAS 2 311.5
IES A XUNQUEIRA II XUNQ PONTEVEDRA 1 407
IES BECERREÁ BECE2 BECERREÁ 1 395
IES MARCO DO CAMBALLÓN CAMB VILA DE CRUCES 1 350
IES DE RODEIRA RODE2 CANGAS 1 277.5
IES DE SOUTOMAIOR SOUT1 SOUTOMAIOR 0 381
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 POIO 0 355
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 POIO 0 331.5
IES VAL DO TEA VTEA PONTEAREAS 0 313.5
IES AGRA DO ORZÁN AGRA CORUÑA 0 298
IES DE SABÓN IESA ARTEIXO 0 282.5